Освітній проєкт "STOP SEXTING"
Шановні батьки та учні закладу! Пропонуємо до вашої уваги відеоінструкції, які стануть у пригоді при роботі з Classroom.
1. Якщо Ви ще не долучились до класу, це можна зробити наступним чином: Переглянути відео
2. Якщо у вас виникли труднощі зі здачею роботи, перегляньте цю інструкцію:Переглянути відео ;
3. Якщо в завданні вчитель прикріпив бланк відповіді, то з ним потрібно працювати, як показано в даному відео: Переглянути відео; Переглянути відео 2
4.Якщо виникли проблеми з виконанням завдання у Google-формі:Переглянути відео
Поради батькам "Практичні техніки подолання стресу для дітей."
1. Виявіть тригери. Допоможіть дитині розпізнати та почати відстежувати моменти, коли вона відчуває стрес, а також відшукати закономірності в її реакції. Що відбувалося в цей час? Що дитина думала, відчувала або робила перед тим, як відчути стрес? Коли вона виявить труднощі, які, ймовірно, викликають у неї стрес, ви зможете разом дослідити, як йому запобігти або швидко розв’язати проблему.
2. Відповідайте любов’ю. Приділяйте дитині більше любові, часу та уваги. Слідкуйте за тим, чи впливає стрес на її здоров’я, поведінку, думки чи почуття. Не забувайте слухати її, говорити ласкаво та заспокоювати.
3. Будьте зразком для наслідування. Розкажіть дитині, як ви давали раду стресовим ситуаціям. Ваш досвід може надихнути дитину на пошук корисних звичок для подолання стресу.
4. Нормалізуйте почуття дитини. Назвіть почуття, які ймовірно відчуває дитина, скажіть, що це нормально переживати такі почуття в складних ситуаціях, допоможіть впоратись з ними за допомогою практичних вправ.
5. Навчіться самі та навчіть дитину практичних навичок: дихання, тілесні вправи - заземлення, постукування, почуття опори, вправа «Безпечне місце», знайдіть інші способи - малювання, ліплення, конструювання, спільна діяльність
6. Сприяйте позитивному мисленню. Дітям, особливо підліткам, легко почати думати про себе погано. Якщо ви чуєте від дитини фрази на кшталт «Я нічого не вмію», «Я не люблю себе» або «Я боюся виходити на вулицю», запитайте, що змушує її почуватися так, і нагадайте про те, чого вона досягла та як це зробила. Позитивне підкріплення від вас додасть дитині розуміння та впевненості в тому, що вона може впоратися зі стресовими ситуаціями.
7. Підтримуйте здорові звички. Сон і правильне харчування є вирішальними для зменшення стресу.
Фахівці рекомендують дітям від 6 до 12 років спати від 9 до 12 годин на добу. Підліткам потрібно від 8 до 10 годин сну за ніч. Щоб захистити сон, обмежте використання гаджетів у темну пору доби та не тримайте їх у спальні. Що краще ваша дитина харчується та відпочиває, то легше вона зможе впоратися зі стресом.
8. Поверніть або введіть у життя дитини елементи стабільності. Розклад дня. Навчання. Відвідування гуртків. Щоденні рутини.
Заохочуйте дитину проводити час на свіжому повітрі, грати та зустрічатися з друзями. Фізичні вправи, медитація та вправи на дихання корисні та допомагають зменшити рівень стресу.
Немає коментарів:
Дописати коментар